0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۰
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۰۰
12 de Octubre
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۴:۱۵
  Japan J League
Shonan Bellmare
۱
۰
Vissel Kobe
inprogress
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۱
Gamba Osaka
inprogress
۰۹:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Kashiwa Reysol
inprogress
۱۰:۳۰
Shimizu S-pulse
۱
۱
Nagoya Grampus Eight
inprogress
۰۹:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۳
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Primero de Mayo
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۰
۰
CD Maipu
Finished
۰۲:۴۰
CA All Boys
۱
۱
CSYD Madryn
Finished
۰۴:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۰
Flandria
Finished
۰۴:۴۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
-
-
Seongnam Ilhwa Chunma
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Brusque
۱
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
-
-
Western United
بازی شروع نشده است
۱۱:۴۵
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۴
Union Espanola
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Serie A
Cumbaya FC
۳
۲
Club 9 de Octubre
Finished
۰۴:۳۰
  Japan J2 League
Tokushima Vortis
۰
۱
Tochigi SC
inprogress
۰۹:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Montedio Yamagata
inprogress
۰۹:۳۰
Omiya Ardija
۱
۴
Vegalta Sendai
inprogress
۰۹:۳۰
Blaublitz Akita
۲
۳
Tokyo Verdy 1969
inprogress
۰۹:۳۰
Albirex Niigata
۳
۰
Yokohama FC
inprogress
۰۹:۳۰
Mito HollyHock
-
-
Grulla Morioka
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
Monagas SC
۲
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۴:۰۰
Zamora FC
۱
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۴۵
  Republic of Korea K3 - League
Busan Transport Corp
۰
۱
Pocheon Citizens FC
inprogress
۰۹:۳۰
Siheung Citizen
۱
۱
Dangjin Citizen FC
inprogress
۰۹:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Coimbra EC
۱
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
  Honduras Reserve League
Real Espana Reserves
۱
۱
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CD Vida Reserves
۲
۲
Motagua Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 2
Pacajus
۲
۰
Tuna Luso PA
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
Western Mass Pioneers
۵
۲
Boston Bolts
Finished
۰۴:۰۰
OVF Alliance
۳
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۰۰
Asheville City
۳
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۱:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۰
۰
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۴
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۶
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۲
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۴:۰۰
  United States NPSL
Erie Commodores
۰
۲
FC Buffalo
Finished
۰۳:۳۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۱
۰
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۰
۳
North Texas SC
Finished
۰۵:۳۰
San Jose Earthquakes II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Tasmania Championship
South Hobart Reserves
۱
۲
New Town Eagles
Finished
۰۶:۱۵
Tasmania University SC
۳
۳
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Beachside FC
۳
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic Reserves
-
-
Northern Rangers FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
Olympia FC Warriors Reserves
۰
۰
Metro Claremont
inprogress
۱۱:۰۰
Devonport City Reserves
۰
۰
Ulverstone
inprogress
۱۱:۰۰
  Australia Tasmania Super League Women
Clarence Zebras (W)
۴
۵
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Devonport Strikers (W)
۷
۱
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۰۰
  Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۰
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۰۵:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۲
۴
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
West Adelaide Reserves
۱
۱
Adelaide University SC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۲
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Modbury Jets Reserves
۲
۰
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Raiders Reserves
۵
۳
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۴
۱
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۲
۲
Playford City Patriots Reserves
inprogress
۰۷:۴۵
  Australia NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۲
Brunswick City
inprogress
۰۹:۳۰
Bulleen Lions
۲
۳
North Geelong Warriors
inprogress
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۰
۴
Kingston City
inprogress
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۱
Pascoe Vale SC
inprogress
۰۹:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۴۵
Canberra Olympic
۰
۱
Gungahlin United FC
inprogress
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۰
۱
Monaro Panthers FC
inprogress
۰۹:۳۰
Belconnen United
۷
۱
O'Connor Knights
inprogress
۰۹:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Clarence Zebras
۱
۱
Launceston City
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart
۷
۰
Olympia FC Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic
۰
۶
Glenorchy Knights
Finished
۰۹:۰۰
Devonport City
۵
۱
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۵
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۰۰
  El Salvador Liga Feminina
Alianza FC (W)
۱
۳
CD Fas Asdefuf (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Japan L2 League Women
Tsukuba University (W)
۱
۰
JFA Academy (W)
inprogress
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Eastern Lions SC U21
۴
۰
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
St. Albans Saints U21
۱
۱
Port Melbourne U21
Finished
۰۷:۰۰
Green Gully U21
۰
۲
Oakleigh Cannons U21
inprogress
۰۹:۳۰
Melbourne Knights U21
۱
۱
Dandenong City SC U21
inprogress
۰۹:۳۰
Hume City U21
۱
۰
Altona Magic U21
inprogress
۱۰:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Peninsula Power U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۰۸:۱۵
Moreton Bay Utd U23
۰
۰
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۸:۱۵
Eastern Suburbs U23
۰
۰
Gold Coast United U23
inprogress
۱۱:۱۵
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۱
۵
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Belconnen United U23
۱
۰
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۰
۳
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
West Canberra Wanderers FC U23
۰
۱
Canberra Croatia U23
inprogress
۱۱:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonju Citizen
۲
۴
Pyeongchang FC
inprogress
۰۹:۳۰
Incheon Namdong FC
۱
۰
Geoje Citizen FC
inprogress
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۰
۱
Jeonbuk Motors II
inprogress
۱۰:۳۰
Chuncheon FC
۰
۰
Chungju Citizen
inprogress
۱۰:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Gwelup Croatia U20
۲
۱
Perth U20
inprogress
۰۹:۳۰
Cockburn City U20
۲
۱
Balcatta U20
inprogress
۰۹:۳۰
Inglewood United U20
۲
۰
Stirling Macedonia U20
inprogress
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۱
۱
Floreat Athena U20
inprogress
۰۹:۳۰
Bayswater City U20
۲
۱
Armadale U20
inprogress
۰۹:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Croatia Raiders
۰
۱
Para Hills Knights
inprogress
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۰
Fulham United FC
inprogress
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۰
Adelaide University
inprogress
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۰
Adelaide Blue Eagles
inprogress
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۱
۰
Playford Patriots
inprogress
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۱
۰
Eastern United
inprogress
۱۰:۰۰
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۲
۲
Capalaba
inprogress
۱۰:۳۰
Moreton Bay United
۰
۰
Gold Coast Knights
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
Eastern Suburbs
-
-
Gold Coast United
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Logan Lightning
-
-
Queensland Lions SC
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
  Republic of Korea K-League 2
Daejeon Citizen
-
-
Bucheon FC 1995
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Ethiopia Premier League
Addis Ababa
۰
۰
Jimma Aba Jifar
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  United States USL League One
FC Tucson
۰
۰
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
  Japan L1 League Women
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۱
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۸:۳۰
Ehime FC (W)
۰
۱
Setagaya Sfida (W)
inprogress
۰۹:۳۰
  Australia NPL South Australia
West Torrens Birkalla
۲
۱
Adelaide United NPL
inprogress
۰۹:۳۰
Campbelltown City
۲
۰
Cumberland United
inprogress
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۰
۰
Croydon Kings
inprogress
۱۰:۰۰
White City Woodville
۱
۱
Sturt Lions
inprogress
۱۰:۰۰
South Adelaide
۱
۰
North Eastern Metro Stars
inprogress
۱۰:۰۰
  Australia NPL Victoria
Eastern Lions
۰
۱
Dandenong Thunder SC
inprogress
۰۹:۳۰
St Albans Saints
۰
۱
Port Melbourne Sharks SC
inprogress
۰۹:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۰
۰
Newcastle Olympic
inprogress
۱۱:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Cockburn City
-
-
Balcatta
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
-
-
Perth Glory NPL
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Bayswater City
-
-
Armadale
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Inglewood United
-
-
Stirling Lions
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
-
-
Perth
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
inprogress
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۱
۳
Heidelberg United (W)
inprogress
۱۰:۰۰
Alamein FC (W)
۰
۰
FV Emerging (W)
inprogress
۰۹:۳۰
  Peru Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۰
۱
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۵:۰۰
  Nepal C Division
Swoyambhu Club
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Bulleen Lions U21
۱
۰
North Geelong U21
Finished
۰۷:۳۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
Kingston City U21
Finished
۰۷:۳۰
Langwarrin U21
۲
۱
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Northbridge FC Bulls
۲
۶
Sydney FC U21
inprogress
۰۹:۳۰
  Russia FNL
Energiya Khabarovsk
-
-
Akron Tolyatti
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۰
Selwyn United
Finished
۰۷:۱۵
  Australia NSW Premier League Youth
Northbridge Bulls U20
۰
۳
Sydney FC U20
Finished
۰۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
Campbelltown Reserves
۳
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۳
۲
Croydon Kings Reserves
inprogress
۰۷:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Japan Emperor Cup
FC Gifu
۳
۲
Chukyo University
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Melbourne Victory U21
۲
۰
Geelong SC
inprogress
۰۸:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۰
۵
South Yarra (W)
inprogress
۰۹:۳۰
  Australia Northern NSW Division 1
Belmont Swansea United SC
-
-
West Wallsend SC
inprogress
۱۱:۰۰
  Russia FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
-
-
Saturn Ramenskoye
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید